SPORT

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Slovácko remizovalo s Karvinou
Fotbal 1.10.2017

Slovácko doma nedokázalo přetavit herní převahu v branku a tak s Karvinou remizovalo 0:0.

Liberec proti Slovácku sahal po výhře, nakonec se však musel smířit s remízou
Fotbal 27.9.2017

Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Pro domácí je remíza jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Mladá Boleslav ubránila tři body i v deseti
Fotbal 17.9.2017

Jedinou branku utkání vstřelil po standardní situaci mladoboleslavský obráncem Chaluš. Slovácko sice na konci zápasu hrálo přesilovku, když byl vyloučen Chramosta, ale tu nevyužilo, i když si vypracovalo šance na vyrovnání.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Sparta gólem Lafaty porazila Slovácko
Fotbal 19.8.2017

Sparťané zaznamenali první domácí výhru v sezóně, když porazili v pátečním utkání na Letné Slovácko 1:0 díky gólu kapitána Davida Lafaty.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Výhru Hradce nad Slováckem řídil Pázler
Fotbal 14.5.2017

Hradec Králové doma vydřel důležité tři body, když porazil Slovácko 2:1. Skóre utkání otevřel ve třetí minutě Jan Pázler z penalty. Stejný hráč rozhodl vítěznou brankou po polovině zápasu o výhře Hradce. Před ním ještě srovnal Jan Navrátil, ale na body to Slovácku nestačilo.

Slovácko prohrálo v Plzni
Fotbal 17.4.2017

Domácí Viktoria Plzeň dokázala zvítězit brankami Krmenčíka a Bakoše z pokutového kopu. Domácí si upevnili své postavení na čele ligové tabulky, kterou momentálně vedou o 4 body před Slavií, která ale ještě bude svoje utkání dohrávat.

Slovácko porazilo Příbram
Fotbal 9.4.2017

Slovácko porazilo doma Příbram 1:0 a už devět kol v řadě neprohrálo. Vítězství zařídil ve druhém poločase Šumulikoski.

Občané Zlínského kraje mohou dát svůj hlas nejlepšímu sportovci
Sport 24.3.2017

Také v letošním roce vyhlásilo zlínské hejtmanství anketu Sportovec Zlínského kraje. Zapojit se do hlasování bude moci i široká veřejnost, a to v kategorii Cena občanů.

Slovácko porazilo Mladou Boleslav
Fotbal 19.3.2017

Slovácko slaví první jarní vítězství. Domácí sice s Boleslaví prohrávali už po čtyřech minutách 0:1 gólem Přikryla, ale tým se dokázal zvednout. Do poločasu vyrovnal Zajíc a na konci zápasu na 2:1 skóroval Havlík.

Ševci prolomili střelecké trápení, z derby ale berou pouze bod
Fotbal 12.3.2017

Očekávaný zápas nakonec skončil bez vítěze. Slovácko dobře začalo a v 16. minutě šlo do vedení, když se prosadil Jan Navrátil. Zlín se po inkasovaném gólu zvedl a podařilo se mu srovnat.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.