SPORT

Sparta gólem Lafaty porazila Slovácko
Fotbal 19.8.2017

Sparťané zaznamenali první domácí výhru v sezóně, když porazili v pátečním utkání na Letné Slovácko 1:0 díky gólu kapitána Davida Lafaty.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Výhru Hradce nad Slováckem řídil Pázler
Fotbal 14.5.2017

Hradec Králové doma vydřel důležité tři body, když porazil Slovácko 2:1. Skóre utkání otevřel ve třetí minutě Jan Pázler z penalty. Stejný hráč rozhodl vítěznou brankou po polovině zápasu o výhře Hradce. Před ním ještě srovnal Jan Navrátil, ale na body to Slovácku nestačilo.

Slovácko prohrálo v Plzni
Fotbal 17.4.2017

Domácí Viktoria Plzeň dokázala zvítězit brankami Krmenčíka a Bakoše z pokutového kopu. Domácí si upevnili své postavení na čele ligové tabulky, kterou momentálně vedou o 4 body před Slavií, která ale ještě bude svoje utkání dohrávat.

Slovácko porazilo Příbram
Fotbal 9.4.2017

Slovácko porazilo doma Příbram 1:0 a už devět kol v řadě neprohrálo. Vítězství zařídil ve druhém poločase Šumulikoski.

Občané Zlínského kraje mohou dát svůj hlas nejlepšímu sportovci
Sport 24.3.2017

Také v letošním roce vyhlásilo zlínské hejtmanství anketu Sportovec Zlínského kraje. Zapojit se do hlasování bude moci i široká veřejnost, a to v kategorii Cena občanů.

Slovácko porazilo Mladou Boleslav
Fotbal 19.3.2017

Slovácko slaví první jarní vítězství. Domácí sice s Boleslaví prohrávali už po čtyřech minutách 0:1 gólem Přikryla, ale tým se dokázal zvednout. Do poločasu vyrovnal Zajíc a na konci zápasu na 2:1 skóroval Havlík.

Ševci prolomili střelecké trápení, z derby ale berou pouze bod
Fotbal 12.3.2017

Očekávaný zápas nakonec skončil bez vítěze. Slovácko dobře začalo a v 16. minutě šlo do vedení, když se prosadil Jan Navrátil. Zlín se po inkasovaném gólu zvedl a podařilo se mu srovnat.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Slovácko potřetí remizovalo, tentokrát s Brnem
Fotbal 5.3.2017

Slovácko si připsalo na jaře třetí bezbrankovou remízu. Tentokrát skončil bez branek bojovný zápas se Zbrojovkou.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Zlínský kraj bude nově podporovat úpravu lyžařských běžeckých tras
Lyžování 14.12.2016

Zlepšení podmínek pro běžecké lyžování ve Zlínském kraji je cílem nového programu, který připravilo zlínské hejtmanství. Jeho prostřednictvím chce finančně podporovat ty, kteří se starají o strojovou úpravu a údržbu lyžařských běžeckých tras.