Sport 17.9.2018

Nové multifunkční sportoviště bylo minulý týden slavnostně otevřeno na Středním odborném učilišti Uherský Brod. Vzniklo rekonstrukcí a rozšířením starého nevyhovujícího hřiště vedle budovy domova mládeže.

Karviná doma porazila Slovácko
Fotbal 3.9.2018

Karvinští už zase ví, jak sladké je vyhrát doma. Poprvé od 25. února získali v utkání tři body. Po změně stran rozhodli zápas svými trefami Tomáš Wágner a Adriel Ba Loua. V neděli tak oslavili druhé vítězství za sebou a rázem mají šest bodů.

Dukla podlehla Slovácku a je stále bez bodu
Fotbal 18.8.2018

Zatímco Slovácko díky první výhře ze hřišť soupeřů má v tabulce po pěti kolech pohodlných devět bodů, tak Dukla ani popáté nedokázala v novém ligovém ročníku bodovat a nadále uzavírá celý ligový peloton.

Hvězdou Barum Czech Rally Zlín bude Dani Sordo
Motorsport 13.8.2018

Ve Zlíně a jeho okolí se pojede slavná Barum Czech Rally Zlín. Letošní již 48. ročník legendární automobilové rally se uskuteční od pátku 24. do neděle 26. srpna. Hvězdou startovního pole bude španělský jezdec Dani Sordo na voze Hyundai i20 R5.

Slovácko doma porazilo Olomouc
Fotbal 13.8.2018

Slovácko doma zůstává stoprocentní. Proti Sigmě otevřel skóre Hofmann v prvním poločase. Po pauze srovnal Houska, ale domácí dokázali zápas zlomit na svou stranu. Vítěznou branku vstřelil Sadílek a pojistku přidal druhou brankou Hofmann.

Bohemians ubránila výhru proti Slovácku
Fotbal 23.7.2018

O osudu utkání rozhodly dvě branky Bohemians z prvního poločasu. Slovácko sice ve druhém poločase mělo převahu, ale skórovat dokázalo pouze jednou.

Slovácko získalo s Teplicemi bod
Fotbal 6.5.2018

Hráči Slovácka v předposledním domácím utkání s Teplicemi remizovali 0:0. Do tabulky si připsali bod a tři kola před koncem mají 29 bodů. Slovácko bylo dvakrát blizoučko gólu, ale jak Sadílek, tak Petr trefili břevno.

Zlínský kraj podpořil sportovní akce a činnost částkou přesahující 16 milionů korun
Sport 1.5.2018

Částku v celkové výši 16 356 000 korun uvolnil Zlínský kraj na podporu sportovních a mládežnických akcí. Drtivá většina podpořených akcí však směřuje výhradně do sportu.

Sportovcem Zlínského kraje za rok 2017 byl vyhlášen boxer Miroslav Šerban
Sport 11.4.2018

Boxer Miroslav Šerban byl vyhlášen absolutním vítězem ankety Sportovec Zlínského kraje 2017. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v pondělí 9. dubna na zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně.

Mrazivý vítr odvál radost z Boleslavi na Slovácko
Fotbal 18.3.2018

V nepříjemném mrazivém větru tisícovka nejotužilejších fotbalových příznivců sledovala na po celonočním sněžení výtečně připraveném trávníku neúprosnou bitvu sestupem ohrožených týmů.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Slovácko remizovalo s Karvinou
Fotbal 1.10.2017

Slovácko doma nedokázalo přetavit herní převahu v branku a tak s Karvinou remizovalo 0:0.

Liberec proti Slovácku sahal po výhře, nakonec se však musel smířit s remízou
Fotbal 27.9.2017

Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Pro domácí je remíza jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Mladá Boleslav ubránila tři body i v deseti
Fotbal 17.9.2017

Jedinou branku utkání vstřelil po standardní situaci mladoboleslavský obráncem Chaluš. Slovácko sice na konci zápasu hrálo přesilovku, když byl vyloučen Chramosta, ale tu nevyužilo, i když si vypracovalo šance na vyrovnání.